زمان انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸

به گزارش روابط عمومی بخشداری اصلاندوز ،همزمان با عید غدیر خم “شکور پورحسین” نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در مسجد جامع اصلاندوز در نماز ظهر و عصر و مراسم جشن عید غدیر خم شرکت کرد.
img_0215_1
دکتر “سید عباس مینایی” بخشدار اصلاندوز در آغاز این مراسم ضمن خیر مقدم گویی به نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس و هیات همراه گزارشی از اقدامات و عملکرد پروژه های عمرانی و خدماتی دولت در بخش اصلاندوز ارائه داد.
arastabar_ir95062500003

نماینده محترم “شکور پور حسین “، در جمع مردم اصلاندوز با تبریک عید غدیرخم،گزارشی از عملکرد سه ماهه خود در شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار ارائه داد و اظهارکرد:مهمترین مساله ای که مجلس در بحث برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی نظام جمهوری اسلامی دارد به نوعی سند راهبردی و سند توسعه آینده ایران را نشان می دهد.

وی با اشاره به بحث فیش های نجومی مدیران افزود:در این مورد حدود چهار لایحه و طرح بصورت موازی حاصل شده و در کمیسیون قابل طرح و بررسی است که طبق این قانون تمام کارمندان بتوانند حقوق یکسان با توجه به حوزه کاری خود دریافت کنند.

نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی خبر خوشی هم به اصلاندوزی ها داد و گفت:با توجه به اینکه در نقشه مصوب قبلی منطقه آزاد تجاری شهرستانهای پارس اباد و بیله سوار و گرمی پیشنهاد داده شده بود طبق پیگیری ها و رایزنی که کرده ایم اصلاندوز هم جزو نقشه مصوب منطقه آزاد تجاری اردبیل قرار خواهد گرفت.

پورحسین با بیان اینکه خودمان نقشه پیشنهادی منطقه آزاد تجاری اردبیل را ارائه خواهیم کرد افزود:اصلاندوز بخاطر مرزی بودن و ظرفیت بسیار بالایی که در توسعه اقتصادی کشور و استان دارد،باید این بخش جزو منطقه آزاد تجاری قرار گرفته و به فرمانداری نیز تبدیل شود.

وی افزود:با تحقق و تصویب کلیات منطقه آزاد تجاری ان شاءالله شاهد رشد و توسعه و شکوفایی منطقه خواهیم بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین از آغاز پروژه سد دیکداش خبر داد و گفت:امشب جلسه ای ترتیب دادیم تا زمان شروع این پروژه حیاتی را تعیین کنیم.

پورحسین در ادامه با بیان اینکه تبدیل به فرمانداری ویژه اساسا منتفی است افزود:اما ارتقای بخش ها به فرمانداری در دست دولت است و طی درخواستی که در مورد ارتقای بخش اصلاندوز به شهرستان از وزارت کشور داشتیم قرار است از طریق استانداری پیگیر باشیم تا مجددا این موضوع در دستور کار دولت قرار گیرد.

نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی همچنین تخصیص اعتبار برای پروژه ها از سوی دولت به بخش اصلاندوز را نسبت به سال های گذشته بی نظیر و قابل توجه دانست و گفت:با توجه به قولهایی که داده ایم به لطف خدا هرکاری که از دست ما بر می آید در این منطقه انجام خواهیم داد.

_mg_0300

_mg_0308

  img_0198_1

img_0204_0

img_0220_0

img_0321_0

img_0343

img_0358_0

مطالب مرتبط

  • 1پایگاه اطلاع رسانی رهبر
  • 2 پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور
  • 3وزارت کشور
  • 4 پایگاه اطلاع رسانی دولت
  • استانداري اردبيل
  • سازمان شهرداری و دهیاری های کشور
  • سایت خبری ارس تبار
  • شهرداری اصلاندوز
  • فرمانداري پارس آباد
  • وضعیت آب وهوا مناطق