زمان انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۵ ۹:۴۷

img_0811

به گزارش روابط عمومی بخشداری اصلاندوز ،دکتر “سید عباس مینایی” عصر امروز در بازدید از پروژه اجرای طرح هادی روستای اق قباق پیشرفت پروژه در فاز جدولگذاری را مطلوب ارزیابی کرد و گفت:به حول قوه الهی تا ۲۲بهمن امسال بیش از دو هزار متر طول جدول گذاری در این روستا انجام خواهد شد .

وی با بیان اینکه تمامی معابر خاکی این روستا که از بزرگترین روستاهای بخش است از طریق شن ریزی زیرسازی شده است افزود:طرح هادی این روستا از محل اعتبارات عمرانی دهیاری ها و با خودیاری مردم انجام می شود که بالغ بر دویست میلیون تومان است.

img_0787

بخشدار اصلاندوز مشارکت مردم در عمران و آبادانی را رمز پیشرفت سریع پروژه های عمرانی بخش دانست و گفت:دولت تدبیر و امید رویکرد مشارک مردمی را در اولویت قرار داده است.

دکتر مینایی از توجه ویژه دولت علی‌الخصوص فرماندار شهرستان پارس آباد به این بخش تشکر کرد و گفت:تسریع در گازرسانی به ۵۳روستا و قشلاق در بخش و اجرای طرح هادی در ۱۵روستا بصورت هم زمان سند محکمی از توجه دولت به روستا های این بخش است.

وی در ادامه همراه با هیات همراه مشکل کمبود آب در اراضی پایاب کانال اصلی و عدم تکافوی دریچه ایجاد شده برای آبیاری اراضی کشاورزی را از نزدیک مورد بررسی قرار داد و نسبت به حل مشکل قول مساعد داد.

بخشدار اصلاندوز با توجه به لزوم خدمت رسانی به چند روستای فاقد دهیاری رفته و مشکلات آنها از جمله آب شرب، آرامستان و ایجاد پل در روستاها های اصبر کندی و نصیر کندی را بررسی کرد.

دکتر مینایی در ادامه در بازدید از مدرسه بدر حاجی نصیر ،نبود انشعاب برق و روشنایی مدرسه را تاسف آور دانست و نسبت به حل مشکل از طریق ادارات ذی ربط قول مساعد داد.

این مسئول همچنین در دیدار با مردم خدمت به مردم را بزرگترین افتخار دولت دانست و گفت:نفس کشیدن در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مایه فخر و مباهات همه مردم است.

بخشدار اصلاندوز تاکید کرد با توجه به آموزه های اسلام و فرمایشات مقام معظم رهبری، باید شبانه روزی در جهت پیشرفت و آبادانی شهر ها و روستا ها تلاش کنیم.

وی همچنین با توجه به عدم آنتن دهی و پوشش دیجیتالی ضعیف تلویزیون در بخش اصلاندوز و گلایه مردم از موضوع، از صدا و سیمای استان خواست با توجه به اینکه پوشش دیجیتالی در نقاط مرزی اهمیت دو چندان دارد اقدام اساسی در این خصوص توسط صدا و سیمای استان معمول شود.

در ادامه بازدید : بخشدار اصلاندوز به همراه شورای روستای اق قباق سفلی و شورای بخش و دهیار و خبرنگاران ضمن بازدید از روستاهای اق قباق سفلی، اصبر کندی و نصیر کندی، مسایل و مشکلات این روستاها را مورد بررسی قرار داد.

img_0779

img_0780_0

img_0804_0

  img_0848

img_0849

img_0836_1

مطالب مرتبط

  • 1پایگاه اطلاع رسانی رهبر
  • 2 پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور
  • 3وزارت کشور
  • 4 پایگاه اطلاع رسانی دولت
  • استانداري اردبيل
  • سازمان شهرداری و دهیاری های کشور
  • سایت خبری ارس تبار
  • شهرداری اصلاندوز
  • فرمانداري پارس آباد
  • وضعیت آب وهوا مناطق